Toimikunta

Lahden Autoalan Työntekijöiden toimikunta

edustaa Lahden alueen jäsenistöä ja ajaa heidän etujaan.

Osasto järjestää tarjolla olevat vapaa-ajan tapahtumat.

 

Toimikunnan jäsenet 2019

 

Puheenjohtaja Vesa Malinen 0405101731 vesamalinen1@gmail.com
Varapuheenjohtaja Pasi Kuosmanen 0407689752 snadi@kolumbus.fi
Sihteeri Asko Nikkinen 0407093407  asko.nikkinen@phnet.fi
Tiedotusjaosto Mario Kauppinen 0443395126  marski1982@hotmail.com
Vapaa-ajanjaosto Jarmo Tuuri 0443738703 jarmo.tuuri@phnet.fi
Nuorisojaosto Olli Vaari 0442097279 vaariolli@gmail.com
 
Mika Järvinen 0445243607 jarvinenmika@hotmail.com
Olli Kettunen 0415021841 olli_kettunen@outlook.com
Kari Kleemola 0405064912 kari.kleemola@hotmail.fi
Harri Konttila 0504132134 harri.konttila@luukku.com
Hannu Luomala 0407330202 hannu.luomala@luukku.com
Annika Luostarinen 0405448944 annika.luostarinen@hotmail.com
Raino Pekkala 0400497875 raino.pekkala@phnet.fi
Markus Raudanpää 0404105224 mmr@luukku.com
Raivo Rooste 0417435201 raivole@gmail.com
Milko Vaak 0405501915 milko.vaak@gmail.com
 
Taloudenhoitaja Jonna Virtanen 0505164442 akt.os003@gmail.com

E-kerhon puheenjohtaja Matti Montonen 0440130245 m.montonen2@gmail.com
Toiminnantarkastaja Jyrki Keski-Jylhä 0500767755 dsobservatory@gmail.com

Verkkopalvelussamme käytetään evästeitä käytättäjäkokemuksen parantamiseksi. This website uses cookies to improve your experience. Hyväksy painamalla OK / Accept with pushing OK. Lisätietoja/More Information

Tällä verkkosivustolla voidaan käyttää ns. evästeitä ("cookies") palvelun käytön seurantaan, kohdennetun mainonnan tuottamiseen ja mainonnan tehon mittaamiseen. Lisäksi evästeiden avulla kerättyjä tietoja, mikäli evästeessä on esim. käyttäjän sähköpostiosoite, voidaan luovuttaa käytettäväksi suoramarkkinoinnissa huomioiden henkilön erikseen mahdollisesti antaman voimassaolevan sähköisen suoramarkkinoinnin sallivan luvan. Eväste on lyhyt tekstitiedosto, jonka verkkopalvelin tallentaa käyttäjän kiintolevylle. Evästeiden avulla Palveluntarjoaja voi kehittää palveluaan entistä asiakasystävällisemmäksi ja tarjota asiakkailleen kohdennettuja tuotesuosituksia, tarjouksia ja etuja. Käyttäjän verkkoselain todennäköisesti hyväksyy evästeet oletusasetuksin, mutta käyttäjä voi myös torjua evästeiden käytön oman selaimen asetuksista tai poistamalla evästeet selaimestaan palvelun käytön jälkeen. Lisätietoja selainkohtaisista käyttöohjeista saa selaimen valmistajan ohjeista. Verkkopalveluun sisältyvät palvelut voivat kuitenkin edellyttää evästeiden hyväksymisen toimiakseen.
Lue lisää verkkosivujen tietosuojakäytännöstä: Verkkosivujen tietosuojakäytäntö.
Evästeiden kieltäminen saattaa estää AKT003.com - sivuston toiminnan.


  On this website can be used as a so-called Cookies, to monitor the use of the service, to produce targeted advertising and to measure advertising effectiveness. In addition, the information collected through cookies, for example, if a cookie has the user's e-mail address, may be handed over for use taking into account the direct marketing of existing electronic direct marketing person individually possibly by allowing the permit. A cookie is a small text file that a Web server stores the user's hard disk. Cookies enable a service provider to develop its services more customer-friendly and provide customers with targeted product recommendations, promotions and benefits. The user's Web browser is likely to automatically accept cookies, but the user can also combat the use of cookies in your browser settings, or by removing cookies from their browser after the service to use. For more information of proprietary operating instructions of your browser manufacturer's instructions. However, the services included in the Web service may require the adoption of cookies to function.
More Info of Privacy Policy: Privacy Policy.
Denial of cookies may prevent AKT003.com-site activities.

Sulje/Close